VCA vouchercode 25 proefexamens (NL, EN, PL, RO)
Het voorbereiden op een VCA examen vergroot je slagingskans. Door het maken van proefexamens kun je oefenen met het maken van het examen en weet je beter wat er van je verwacht wordt. Na het maken van proefexamens weet je welk soort vragen er gesteld gaat worden en kun je ook de tijd die je hebt voor het examen ervaren. Het helpt je daarnaast om te toetsen of je de examenstof al goed kent. Kortom, het maken van proefexamens is een goede voorbereiding op jouw VCA-examen.
Deze proefexamens zijn een goede weerspiegeling van het uiteindelijke examen en bevatten realistische en actuele vragen. Na het maken van het proefexamen ontvang je direct feedback over je resultaat, de tijd die je nodig had en studietips.
Ook worden de fout beantwoorde vragen getoond, zodat je hiervan kunt leren.
Om de proefexamens te maken, heb je een vouchercode nodig. We hebben vouchercodes voor 5 proefexamens, 10 stuks of 25 stuks.
Met deze proefexamens bereid je je voor op zowel het examen VCA Basis, als de examens VCA VOL en VIL-VCU.
De proefexamens zijn beschikbaar in de volgende talen:
- B VCA (VCA-basis) in het Nederlands, Engels, Pools en Roemeens
- VOL-VCA (VCA-VOL) in het Nederlands en Engels
- VIL-VCU in het Nederlands en Engels
Vouchercode
Heeft u een vouchercode gehad en wilt u aan de slag met het maken van de proefexamens?
Voer hier uw voucher code in: