1-daagse Update Asbestdeskundige (geen PE)

AsbestADK

ACHTERGROND

Sinds het Asbestverwijderingsbesluit van kracht is, is het werken met asbesthoudende materialen aan strenge regels gebonden. De overheid eist dat er toezicht is op alle werkzaamheden waarbij asbestvezels vrij kunnen komen. Om als toezichthouder, beheerder, verzekeraar of beleidsmaker het werk goed te kunnen uitvoeren, is de opleiding tot Asbestdeskundige (ADK) ontwikkeld.

DOELGROEP

  • Deze 1-daagse herhalingstraining is bedoeld voor deelnemers die geen certificaat hebben en geen examen gaan doen, maar wel hun kennis willen updaten.

WAT KUNT U VERWACHTEN?

  • De 1-daagse training reikt cursisten alle kennis en praktische vaardigheden om te beschikken over actuele informatie. 
  • De leermiddelen zijn modulair opgezet volgens moderne onderwijsmethoden.
  • De 1-daagse training Asbestdeskundige wordt niet afgesloten met een examen.
  • Na het succesvol gevolgd hebben van de training ontvangt u een digitaal bewijs van deelname.

PE

Deze training geldt niet voor het behalen van PE punten.
Indien u na deze training examen wilt doen, houd er rekening mee dat alleen categorie I examen geldt voor PE punten. Overige categorieën gelden nog niet voor PE en dienen elke 3 jaar herhaald te worden. 

Cursus op aanvraag

1. Persoonlijke gegevens


2. Bedrijfsgegevens


3. Overige gegevens


4. Privacybeleid

Wanneer je gegevens achterlaat op onze website worden die in een database opgeslagen. Deze gegevens worden door ons zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld. Je gegevens worden niet verstrekt aan derden. Aan de hand van je gegevens kunnen wij onder andere nagaan in hoeverre je profiel aansluit bij vacatures binnen onze organisatie. Door je sollicitatie te versturen ga je ermee akkoord dat je gegevens worden opgeslagen in de database.


* Verplichte velden